Ürün sayfasında “Kargo Bilgileri” bölümünde yazan süre içerisinde (En fazla 7 iş günü + 24 saat ek süre) satıcı ürünü size kargolar. Kargo bilgilerine Hesabım sayfanızdan ulaşabilir ve kargonun takibini yapabilirsiniz.

Ürün henüz kargolanmadıysa işlemi iptal etmek istediğinizi bize mesaj göndererek iletiniz. Satıcı mesajınızı aldığında, işlemi Hesabım sayfasından iptal edecek ve ürün bedeli kartınıza iade edilecektir.

Hesabım sayfanızda satıcının kullanıcı adına tıklayarak satıcıya mesaj gönderebilirsiniz.

Çerçi Bacı sipariş sonrası yaptığınız ödemeyi taksitlendirme veya taksit sayısını değiştirme seçeneği bulunmamaktadır.

Ödemenizi taksitlendirmek için bankanızla görüşmenizi öneririz.

Kargo görevlisi teslimat için adresinize ulaştığında adresinizde kargoyu teslim alacak birini bulamazsa kargoyu teslimat şubesine götürür. Teslim alınmayan paketler ortalama olarak 1-2 iş günü kargo şubesinde bekletilir.

Teslim alamadığınız için kargo şubesinde bekletilen siparişinizi kargo şubesinden teslim alabilirsiniz.

Sipariş sonrası ödeme seçeneğini değiştirmezsiniz. Ödeme seçeneğini değiştirmek isterseniz ürünün/ürünlerin satıcılarından siparişlerinizin iptal edilmesini isteyebilirsiniz. Siparişleriniz iptal edildikten sonra istediğiniz ürünlere istediğiniz ödeme seçeneği ile yeniden ödeme yapabilirsiniz.

Memnun kalmadığınız ürünü iade etmek istediğinizde kargo ücreti Çerçi Bacı’ya aittir.

Teslim aldığınız ürün farklı, eksik, kusurlu veya hasarlı ise iade edebilirsiniz. Sebep göstermeden ve iade kargo ücreti ödemeden, cayma hakkı kapsamında, 14 gün içinde iade edilemeyen ürünler aşağıdaki gibidir:

İsteğiniz ile size özel olarak üretilen veya üzerinden değişiklik ya da ilave yapılarak size özel hale getirilen ürünler.
Sağlık ve hijyen açısından iadeye uygun olmayan ürünler; (İç çamaşırı, mayo, kozmetik gibi hijyenik durumu hassas olan ürünleri iade edebilmenin koşulu; ürünün açılmamış ve denenmemiş olmasıdır.)

Çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler.

Bir Sorum Var!

Aklınıza takılan tüm sorulara en net cevabı almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.